تلویزیون شارپ DL6NX بهترین تلویزیون 120 هرتز با پنل IPS در سال 2021

تلویزیون شارپ DL6NX بهترین تلویزیون 120 هرتز با پنل IPS در سال 2021

شارپ یکی از تولید کنندگان تلویزیون در جهان است. این شرکت تلویزیون های فوق العاده ای را روانه بازار کرده است. از بهترین های شارپ مدل DL6NX می باشد که اخیرا در اختیار کاربران قرار گرفته است. این تلویزیون از هر نظر بی نظیر است. شما اگر قصد خرید تلویزیون با سیستم عامل اندروید دارید می توانید این تلویزیون را خریداری کنید. حافظه داخلی 32 گیگابایت و حافظه کوتاه مدت 4 گیگابایت، چیپست این تلویزیون را تشکیل می دهند. تلویزیون 55 اینچ شارپ DL6NX چه قابلیت هایی را دارد.


در این تلویزیون از رزولوشن 4K استفاده شده است که می تواند آن را با نرخ نوسازی 120 هرتز نمایش دهد. شما در این تلویزیون در نمایش تصاویر، نویز و بلور را مشاهده نمی کنید. کیفیت صدای بالایی را دارد ودو اسپیکر 10 واتی صدای آن را انتشار می دهند. تلویزیون شارپ DL6 از پنل IPS استفاده می کند که زاویه دید بالایی را دارد و می تواند از هر نظر مورد رضایت باشد. جدا از کیفیت تصویر و صدای بالا، کیفیت ساخت و طراحی در این تلویزیون بالا می باشد. تلویزیون باریک طراحی شده و بدون فریم هم می باشد. این تلویزیون پایه کنار است و دو پایه در کناره ها وزن تلویزیون را نگه می دارند.

رزولوشن 4K با تلویزیون شارپ DL6NX

پنل در این تلویزیون ارایش پیکسلی RGB دارد و تصویر را با عمق رنگ 8 بیت نمایش می دهد. هر تلویزیون می تواند درصدی از رنگ های NTSC را نمایش دهد که تلویزیون شارپ DL6NX می تواند آن را با درصد بالایی نمایش دهد. عمق نمایش رنگ 8 بیت میزان 16.7 میلیون رنگ را نمایش می دهد. محتوای 4K در بازار موجود است و نرخ فریم 24 و 25 فریم از آن موجود است. این نوع نرخ فریم امروزه با هر دوربینی برداشت می شود. بازی ها و محتوای بلوری دارای نرخ 120 هرتز یا 120 فریم می باشند. تلویزیون شارپ DL6NX دارای 120 هرتز بوده از طرفی پورت HDMI ورژن 2.1 دارد که به خوبی این نوع از محتوا را نمایش می دهد.

پنل IPS در تلویزیون شارپDL6 مدل DL6NX

در این تلویزیون زاویه دید بالایی را دارید. شما می توانید از هر زاویه ای تلویزیون را تماشا کنید بدون اینکه کیفیت تصویر و یا روشنایی آن کاهش پیدا کنید. البته کارایی پنل IPS به این گزینه محدود نمی شود در آن زمان پاسخگویی کم است و کاربران حرفه ای مانند گیمر ها می توانند رضایتی کامل از آن را داشته باشند.

روشنایی با نورپردازی مستقیم در تلویزیون شارپ 2021

تصویر در تلویزیون شارپ DL6NX بسیار روشن است. این تلویزیون از نورپردازی مستقیم استفاده می کند و روشنایی تصویر آن در محیط روشن هم بالا می باشد. مهمترین ویژگی این تلویزیون کارایی بالا در محیط روشن می باشد. کاربران می توانند هم در محیط روشن و هم در محیط کم نور با آن تصویر با کیفیتی را تماشا کنند. البته فقط روشنایی نیست بلکه کنتراست بالایی را نیز دارد و بای تماشای فیلم ها بسیار کاربردی می باشد.

طراحی در تلویزیون شارپ DL6NX

دو پایه در کناره ها وزن تلویزیون را نگه می دارند. این پایه ها شاخکی بوده و میزان لرزش تلویزیون را کم می کنند. تلویزیون بدون فریم بوده و فقط در قسمت پایین دارای مقداری حاشیه نقره ای یا توسی رنگ می باشد. میزان ضخامت این تلویزیون بسیار کم است و زیاد بر روی دیوار برجسته نمی باشد. تلویزیون شارپ DL6NX از هر نظر جذاب است و مخاطب پسند می باشد.

کارایی فنی تلویزیون شارپ DL6NX به چه صورت است.

این تلویزیون در دسته تلویزیون های 120 هرتز قرار می گیرد. از طرفی شما پورت HDMI 2.1 را دارید که می توان با آن محتوای 120 هرتز 4K را تماشا کرد. روشنایی بالایی را دارید و از طرفی به واسطه پنل IPS زاویه دید بالا می باشد. شما سیستم عامل اندروید را دارید و با حافظه 32 گیگابایت و ریموت کنترل هوشمند دنیایی از سرگرمی را تجربه می کنید. می توانید محتوای با کیفیت بالا مانند محتوای دینامیکی با کیفیت صدای دالبی اتمس را با این تلویزیون تماشا کنید و از جذابیت و کیفیت آن ها لذت ببرید.

نظرات بازدیدکنندگان