• تلویزیون شارپ یکی از با کیفیت ترین تلویزیون های موجود در بازار است. CK3X اخیرا وارد بازار شده است و محصول 2021 شرکت شارپ با دنیایی از مشخصات فنی فوق العاده و کارایی بالا در نمایش تصویر می باشد. 

  35,000,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • تلویزیون شارپ یکی از با کیفیت ترین تلویزیون های موجود در بازار است. DL6NX اخیرا وارد بازار شده است و محصول 2021 شرکت شارپ با دنیایی از مشخصات فنی فوق العاده و کارایی بالا در نمایش تصویر می باشد. 

  22,000,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • تلویزیون شارپ Ck1X یکی از تلویزیون های شارپ است که در سال 2021 روانه بازار شده است. این تلویزیون از کیفیت تصویر و صدا فوق العاده ای برخوردار است و با دیگر برند ها رقابت می کند. 

  22,000,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • تلویزیون شارپ 50 اینچ مدل 50EQ4 سری EQ تلویزیونی بسیار زیبا و پایه وسط با رنگ نقره ای است.کیفیت تصویر و صدای این تلویزیون بی نظیر و چند بعدی می باشد.قیمت تلویزیون 50 اینچ هوشمند و فول آپشن EQ4 شارپ در نوع خود عالی و بسیار به صرفه  است.

  0 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • تلویزیون شارپ 55EQ4EA مدلی بسیار پرفروش و قیمت مناسب و محصول سال 2022 است.این تلویزیون از کیفیت تصویر 4K و صدای فوق العاده ای برخوردار بوده و جدیدترین فناوری ها را پشتیبانی می کند.تلویزیون هوشمند EQ4 شارپ فول امکانات بوده و طراحی بسیار متفاوت و زیبایی دارد.

  0 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • تلویزیون 65 اینچ شارپ مدل 65EQ4EA  جزء سری EQ  تلویزیون های شارپ است که در سال 2022 روانه بازار کرده است.کیفیت تصویر و صدای این تلویزیون در نوع خود بینظیر است و جدیدترین فناوری ها را پشتیبانی می کند.دیزاین زیبای این تلویزیون در کنار قیمت مناسب آن توانسته است نگاه طرفداران زیادی را به خود جلب کند.

  0 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • تلویزیون شارپ 75EQ4EA  یکی از برترین تولیدات اخیر شرکت شارپ است.این تلویزیون با برخورداری از سیستم عامل اندروید و قابلیت اسمارت امکانات و سرگرمی های زیادی را دارا می باشد.کیفیت تصویر و صدای این تلویزیون فوق العاده است.قیمت آن نیز در نوع خود بسیار به صرفه و عالی است.

  0 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • 50EQ3EA یک تلویزیون اندرویدی شرکت شارپ است که با برخورداری از فناوری Quantum Dot و کیفیت تصویر 4k،تصاویر خیره کننده و کاملا واقعی را در اختیار شما قرار می دهد.تلویزیون 50 اینچ شارپ مدل eq3 یک تلویزیون هوشمند با قابلیت چند رسانه ای استثنایی است.کیفیت صدای این تلویزیون فوق العاده بوده و با طراحی مدرن و قیمت مناسبی عرضه شده است.

  0 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • تلویزیون شارپ 55EQ3EA بهترین تلویزیون هوشمند شرکت شارپ است.این تلویزیون 55 اینچ دارای طراحی بی نظیری می باشد و دیزاین کاملا متفاوت و مدرنی دارد.کیفیت تصویر و صدای این تلویزیون عالی است و قیمت بسیار مناسب و به صرفه ای دارد.

  0 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  تلویزیون شارپ 65EQ3EA تلویزیونی با دیزاین کاملا متفاوت و بی نظیر است.کیفیت تصویر 4K و جدیدترین فناوری های تصویری در این تلویزیون تصاویری واقعی و چشمگیر را در اختیار شما قرار می دهد.سیستم صوتی آن نیز صدایی توانمند و فراگیر را انتشار می دهد.این تلویزیون بر پایه سیستم عامل اندروید می باشد و از قابلیت اسمارت بهره می برد.

  35,000,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • تلویزیون شارپ EQ3EA سایز 75 اینچ 75EQ3EA یکی از بهترین تلویزیون های سایز بزرگ موجود در بازار است.این تلویزیون با برخورداری از آپشن های گسترده توانسته است مورد توجه و رضایت کاربران معمولی و گیمر ها واقع شود.کیفیت فوق العاده ی تصاویر در کنار صدای گوش نواز به لطف قابلیت دالبی اتموس و دالبی ویژن این تلویزیون شما را به کسب تجربه ای سینمایی دعوت می نماید.قیمت...

  0 تومان موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف